İkinci el araç piyasasında fırsat arayanlar için büyük bir imkan sunuyoruz! 2008 model Fiat Doblo Combi 1.3 Multijet Active, yarı peşinat ve elden senet avantajıyla alıcılarını bekliyor. Kefilsiz, kredisiz ve formalitesiz olarak, 24 aya kadar taksitle bu araca sahip olma şansı yakalayın.

Aracın özelliklerinden bazıları şunlardır: 472.000 km’de orijinal, gümüş gri renk, değişen yoktur ve sadece iki parça boyalıdır. Ayrıca, aracın tramer kaydı 1250 TL olarak belirtilmiştir. Aracın motor ve şanzımanı sorunsuzdur, motoru 72.000 km önce yenilenmiş ve sıfırlanmıştır. Turbo ve enjektör ise sıfır durumdadır.

Aracın peşin fiyatı 249.900 TL olup, alım seçenekleri ve taksitli alım fırsatları için lütfen satıcıya başvurun. Tüm kredi kartlarına tek çekim imkanı sunulmaktadır.

İlgili araç, Fiat marka ve Doblo Combi serisine ait olup, 1.3 Multijet Active modelidir. 2008 yılında üretilen araç dizel yakıtlıdır ve manuel viteslidir. Kasa tipi camlı van olan aracın şasi uzunluğu ise kısa (standart) boyuttadır. 75 beygir gücünde olan aracın motor hacmi 1248 cc’dir.

İkinci el araç piyasasında büyük bir fırsatı kaçırmak istemeyenler için özel bir teklif sunuyoruz! Fiat Doblo Combi 1.3 Multijet Active 2008 model araç, yarı peşinat ve elden senet imkanlarıyla siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Kefilsiz, kredisiz ve formalitesiz olarak, 24 aya kadar taksitle bu araca sahip olma fırsatını hemen değerlendirmenizi öneririz.

Aracın öne çıkan özellikleri arasında güçlü performansı ve kullanım kolaylığı bulunmaktadır. İkinci el araç alırken güvenilirlik ve dayanıklılık gibi unsurları göz önünde bulunduran alıcılar için bu Fiat Doblo Combi, ideal bir tercih olacaktır.

Ayrıca, aracın düşük yakıt tüketimi ve geniş iç hacmi sayesinde, hem şehir içi hem de şehirlerarası kullanımda mükemmel bir deneyim sunmaktadır. Ticari amaçlı kullanımlar için de uygun olan Fiat Doblo Combi, işlerinizi daha verimli ve konforlu hale getirecek bir seçenektir.

Bu fırsattan yararlanmak isteyen değerli müşterilerimizin, satışla ilgili detaylı bilgi almak ve alım seçeneklerini öğrenmek için satıcıya başvurması gerekmektedir. Tüm kredi kartlarına tek çekim imkanı sunulmakta olup, ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Fiat Doblo Combi 1.3 Multijet Active 2008 model aracın piyasadaki değeri düşünüldüğünde, bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Sınırlı süreli bu özel tekliften yararlanarak, kaliteli ve güvenilir bir araca sahip olma şansını yakalayın!