Hayalinizdeki araca sahip olmak artık daha kolay! Senetle araba kampanyamız kapsamında, 2014 model Fiat Linea 1.3 Multijet modeline peşinatsız senetle sahip olabilirsiniz. Aracın nakit fiyatı 350.000 TL olsa da, siz sadece aylık %3,5 faizle 36 aya kadar senetle ödeme imkânından yararlanarak aracın sahibi olabilirsiniz.

Fiat Linea, 5 ileri manuel vitesli, güçlü 1.3 Multijet motoru ve 223.000 km’deki performansı ile sizi her zaman yolculuklarınızda güvende hissettirecek. Ayrıca, aracın konforlu iç mekânı, geniş bagaj hacmi ve birçok konfor ve güvenlik özelliği, araç kullanımınızı daha keyifli hale getirecek.

Senetle araç sahibi olmak isteyenler için özel olarak hazırladığımız kampanyamızda, peşinat ödemeniz gerekmiyor. Sadece aylık taksitlerinizi düzenli olarak ödemek suretiyle, aracın tamamına sahip olabilirsiniz. Bu sayede, araç sahibi olmak için yüksek bir nakit ödeme yapmanıza gerek kalmadan, araç kullanımının keyfini çıkarabilirsiniz.

Kampanyamızda, ödeme planınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece, aylık ödemelerinizin bütçenize uygun olacağından emin olabilirsiniz. Ayrıca, araçla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, teknik ekibimiz size yardımcı olacak ve sorunu çözmek için ellerinden geleni yapacaklar.

Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve senetle araba kampanyamızdan yararlanarak, 2014 model Fiat Linea 1.3 Multijet modeline sahip olun. Hemen bizimle iletişime geçin ve araç sahibi olmanın keyfini çıkarın!

Peşinatsız senetle araba sahibi olmak isteyenlere özel, 2014 model Fiat Linea 1.3 Multijet modeline hiç peşinat ödemeden senetle vade seçenekleriyle sahip olma fırsatı devam etmektedir. Aracın nakit fiyatı 350.000 TL olsa da, siz sadece aylık %3,5 faizle ödemelerinizi düzenli olarak yaparak 36 aya kadar senetle aracın sahibi olabilirsiniz.

Fiat Linea, güçlü 1.3 Multijet motoru, manuel vitesi ve üstün performansı ile size her zaman güvenli bir sürüş deneyimi sunar. Ayrıca, aracın ferah iç mekânı, geniş bagaj hacmi ve birçok konfor ve güvenlik özelliği, sürüşünüzü daha keyifli hale getirir.

Peşinatsız senetle araba için ödeme planınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Böylece, aylık taksitlerinizin size uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca, araçla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, deneyimli teknik ekibimiz size her zaman yardımcı olmaya hazırdır.

Bu kampanya, yüksek tutarlı bir ödeme yapmak istemeyenler için son derece ideal bir taksitle araba sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Sadece aylık ödemelerinizi düzenli olarak yaparak, aracın tamamına sahip olabilirsiniz. Bu sayede, araç sahibi olmak için yüksek miktarda para yatırmak zorunda kalmazsınız.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz ve kampanyamızda her adımda size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Senetle araç sahibi olmak isteyenlere özel olarak hazırladığımız kampanyamızda, tüm ödemelerinizi düzenli olarak yapmanız durumunda aracın tamamı size ait olacak ve aracın üstündeki tüm hakları da size devredeceğiz.

Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve 2014 model Fiat Linea 1.3 Multijet modeline peşinatsız senetle sahip olun. Hemen bizimle iletişime geçin ve araç sahibi olmanın keyfini çıkarın!