2014 Fiat Fiorino 1.3 modeli, kendi bünyemizde vadelendirilebilmekte ve senetle 6/36 ay taksit seçeneği sunmaktayız. Kefilsiz, koşulsuz ve şartsız hemen teslim edilebilir. Bu taksit imkanından yararlanabilmek için aracın %70’ini peşin ödemeniz gerekmektedir.

2014 model Fiat Fiorino 1.3 Safeline versiyonu, dolu paket olup; aracın 1 adet sıfır lastiği mevcuttur. Ayrıca, aracın muayenesi yenidir ve motoru ile yürüyen aksamı mükemmel durumdadır. Aracın kilometresi orijinal olup, 3 değişen ve 2 parça boya bulunmaktadır. Hasar kaydı sadece 1.340 TL’dir.

Vade ve takas imkanı da mevcuttur. Bu fırsatı değerlendirmek için daha fazla bilgi almak ve aracı görmek adına, ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Otomobil satın almak isteyenler için şimdi tam zamanı! 2014 model Fiat Fiorino 1.3 Safeline versiyonu için, kendi bünyemizde kefilsiz ve şartsız koşulsuz vadelendirme kampanyası başlatıyoruz. Aracın peşin satış fiyatı 349.999 TL olup, bu muhteşem kampanya kapsamında aracı %70 peşin ödeme ile satın alarak 6/36 ay taksitle ödeme imkanına sahip olacaksınız.

Bu özel kampanya kapsamında, Fiat Fiorino 1.3 Safeline modelinde dolu paket özelliklerine sahip olabileceksiniz. Ayrıca, 1 adet sıfır lastik, yeni muayene ve mükemmel durumda motor ve yürüyen aksam gibi avantajlar da sunuluyor. Araçta orijinal kilometre, 3 değişen ve 2 parça boya bulunmakta olup, hasar kaydı sadece 1.340 TL’dir.

Vade ve takas imkanı da bulunan bu kampanyayı kaçırmayın! Bu fırsatı değerlendirmek için daha fazla bilgi almak ve aracı görmek adına, ilan sahibi ile iletişime geçebilirsiniz. Bu mükemmel fırsatı değerlendirmek isteyenlerin acele etmesinde fayda var, zira kampanya stoklarla sınırlıdır!